%300 HOŞGELDİN
%25 KAYIP BONUSU
%50 SLOT BONUSU
%300 HOŞGELDİN
%25 KAYIP BONUSU
%50 SLOT BONUSU
%300 HOŞGELDİN
%25 KAYIP BONUSU
%50 SLOT BONUSU
111 TL BEDAVA
5.000 TL BONUS
HIZLI ÇEKİMLER
111 TL BEDAVA
5.000 TL BONUS
HIZLI ÇEKİMLER
111 TL BEDAVA
5.000 TL BONUS
HIZLI ÇEKİMLER
%10 ANLIK KAYIP
HER YATIRIMA %50 FB
%15 ÇEVRİMSİZ YATIRIM
%10 ANLIK KAYIP
HER YATIRIMA %50 FB
%15 ÇEVRİMSİZ YATIRIM
%10 ANLIK KAYIP
HER YATIRIMA %50 FB
%15 ÇEVRİMSİZ YATIRIM

Betdoksan Kayıt

Betdoksan Kayıt

Betdoksan Kayıt sitesi 300‘den fazla çalışanı ile eş güdümlü dünyanın önde gelen canlı bahis ve oyun firmalarından biri olarak hareketlerini sürdürmektedir. Alpha Entertainment B.V şirketine ait belirleme edilen Betdoksan sitesi Curaçao’da düzenlenen araştırmalarda Hollanda Antilleri üstünde belirleme edilen denetleme sistemleri tarafından verdiği lisans ile bir e-zone şirket statüsü kazanmıştır. Sitenin aldığı lisansa dair Curaçao Ticaret sicil no 1 numarası ile kayıtlı bulunduğu Betdoksan Kayıt belirtilmektedir. Master Oyun Lisansı tarafından verdiği serbesti dahilinde hizmet vermektedir. Betdoksan kurulduğu 2013 yılından itibaren Türkiye ve daha birçok ülkede kullanıcılarına kesintisiz olarak nitelikli hizmetler sunmaktadır. Bu noktada Betdoksan kayıt konusu ile alakalı bilgi vermek yerinde olacaktır.

Betdoksan sitesine kayıt işlemini gerçekleştirme için Betdoksan giriş yaparak bu sayfanın sağ üst evresinde yer alabilmekte belirleme edilen “üye ol” yazılı kısıma girerek Betdoksan kayıt işlemine başlayabilirsiniz. Daha ardındanda girmiş bulunduğunuz bu bölgede karşınıza çıkacak belirleme edilen üye kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldurma işlemini gerçekleştirmeden önce sitenin bölgesinde yer alabilmekte belirleme edilen “Kurallar ve Şartlar” alanını okumanız ardındanda bir aksilik yaşamamak adına tavsiye edilmektedir. Bu işlemlerin ardındanda Betdoksan kayıt işlem sonuçlanmış olmaktadır.

Herkes tarafından merak edilen konuların başında da siteye kayıt sırasında kimlik verilerinin girilmesinin güvenlik aksiliğine yol açıp açmayacağıdır. Bu noktada birçok kullanıcı bu verilerin niçin gerekli bulunduğunu merak etmektedir. Bu işlemi gerçekleştirme gerçekte oyuncuların güvenliği tarafından gerekmektedir. Kimlik verileri doğru şekilde girilmediği takdirde kazandığınız tutarın çekimi sırasında vakitcin aksiliksiz ve hızlı bir şekilde ilerlemesi için bu verilerin girilmesi büyük önem taşımaktadır.

Betdoksan sitesine ait kullanıcı sözleşmesine göre burada ki hesaplarınızı aksiliksiz bir şekilde kullanabilmeniz için hesaplarınızın yalnızca sizin tarafınızdan kullanılması ve bu doğrultuda gerçek bireysel verilerin sitede kullanılması gerekmektedir. Para yatırma sistemlerinde ve bonus alma vakitlerinde ya da para çekme işlemleri gibi birçok etkinlikten önce sizden kimlik doğruluğunu sağlaması ile alakalı birtakım evraklar istenebilmektedir.  Betdoksan bu gaye ile sırasında bireysel verilerin doğru olarak girilmesi son derece sayılıdır. Hesabınızda kayıtlı belirleme edilen bireysel verilerinize dair hata bulunması durumunda bu verileri düzeltmek için gerekli belirleme edilen güncelleme işlemleri ile alakalı bilgi alabilmek için kesintisiz olarak canlı destek hattı ile etkileşim kurulabilmektedir.

Yorum yapın